Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Tag Archives: asansör lazer kesim

Stof Asansör Konya Fiber Lazer Kurulumu

  Stof Lift (Asansör) ; Konya’da bulunan  asansör  sektöründeki yerini yeni yatırımları ile daha güçlendirmekte olan ve asansör ekipmanları ve asansör kapı imalatına başlamış başarılı bir firmadır. Genç ve dinamik bir firma olmak ile birlikte sektöründe tanınmış bir firmadır. Sanayici Hasan Özdemir beyefendiye Mekotek marka fiber lazer kesim makinesi tercih ettikleri için teşekkür eder ve […]

0 Comment

Omar Lift Asansör Ankara Fiber Lazer Kurulum

Omarlift Asansör Firması sektöründe öncü bir firmadır. Omar Lift’in Türkiye distribütörü olan firma tüm Türkiye'de müşterisi olan köklü bir firmadır. Ankara'da asansör imalatı ile ilgili fabrika kurarak sektörde hızla ilerleyen bir firmadır. Mekotek Makine FLO 1530 2 kw fiber lazer makinemizi tercih etmişlerdir. Hayırlı olsun dileriz.
0 Comment
SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.