Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Tag Archives: fason metal lazer kesim

Altın Saç Metal Konya Fiber Lazer Makinesi

Lazer Kesim Makinası Konya Konya  Altın Saç Metal firmasına 4 KW fiber lazer kesim makinamız teslim edilmiştir.  Firma hali hazırda Konya ağır sanayide söz sahibi bir firmadır. Metal lazer işleme firması olup kesim işlerini plazma ile yapmaktaydı. Mekotek FLC 1530 4kw fiber metal kesim makinemizi tercih ederek müşterilerine daha kaliteli metal kesim işleri yapabilmektedir. Mekotek [...]
0 Comment

Fason Metal lazer kesim büküm

Fason Lazer Kesim Büküm ve Boya yapan firmaların sayıları gittikçe artmaktadır. Müşterisinden hem metal lazer kesim, büküm ve hatta boya işlemini alarak makine imalatçılarının ve metal ile ilgili üretim yapan firmaların tüm metal işlerini yapmaktadır. Mekotek Makine Aş olarak FLC 1530 ve 2040 modelleri 4 veya 6 kw ile sizlere hizmet verebilmektedir.
Genel 0 Comment
SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.