Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Altın Saç Metal Konya Fiber Lazer Makinesi

Lazer Kesim Makinası Konya

Konya  Altın Saç Metal firmasına 4 KW fiber lazer kesim makinamız teslim edilmiştir.  Firma hali hazırda Konya ağır sanayide söz sahibi bir firmadır. Metal lazer işleme firması olup kesim işlerini plazma ile yapmaktaydı. Mekotek FLC 1530 4kw fiber metal kesim makinemizi tercih ederek müşterilerine daha kaliteli metal kesim işleri yapabilmektedir. Mekotek metal lazer kesim makinesi ile 20 mm karbon siyah saç, 8 mm paslanmaz ve alüminyum kestirebilmektedir.

Konya Metal Sanayi oldukça büyük ve Türkiye’nin otomotiv, tarım makineleri, savunma sanayi gibi konularda  çok ciddi firmaları barındırmaktadır. Mekotek lazer olarak Konya servis ve hizmet konusunda Ankara üzerinden çok hızlı servis ve yedek parça destek verebilmekteyiz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.