Alipaşa Mah.Fethi Erkoç San.Sit.No.31 Alipaşa / SİLİVRİ

Arven Aydınlatma Nevşehir Boru Lazer Kesim Makinası Kurulum

Arven Aydınlatma Nevşehir firmasına boru profil lazer kesim makinamız hayırlı olsun.

Arven firması çok ciddi yatırımlar ile aydınlatma sektöründe imalat, ihracat ve ithalat yapan bir firmadır. Aydınlatma imalatında tüm yatırımlarını eksiksiz yapmış ve mekotek boru profil lazer kesim makinesi yatırımını da yapmıştır.

Hybrit Fiber lazer kesim + Boru profil kesim makinası Mekotek Makina firması olarak yerli fiber lazer kesim makinesi olarak üretmiş olduğumuz metal boru profil kesim makinemiz kurulumu yapılmıştır. FLO-P modeli makinemiz 1530 (1500×3000) mm ebatlarında metal kesim tablası ile tek başına bir makine olarak kullanılmaktadır. Ayrıca 6 metre uzunluğunda ve 200 mm çapında kare ve yuvarlak profilleri kesmeye, delmeye veya yazı yazmak için kullanılmaktadır. Mekotek Lazer olarak fiber lazer kesim makinesi üretimi yapan çok ciddi bir firmadır. Çok kısa sürede sayısız referansa sahiptir. Özellikle imalat yapan firmarın tercihi olmaktadır. Dışarıya bağımlı olmadan üretim yapmak isteyen makine imalatçıları , asansör, havalandırma, tarım makineleri, endüstriyel mutfak imalatı, iklimlendirme, aydınlatma, paslanmaz imalatı, elektrik panosu, fason lazer kesim firmaları vb gibi sayısız sektörde kullanılmaya başlamıştır. hali hazırda sayısız firmaya mekotek markası ile üretim yapmaktadır. Çok kısa sürede Mekotek Makine Aş firmasi fiber metal lazer kesim makinesi üretim adetlerini artırmış yaklaşık 5000 M2 üretim alanında ciddi üretim yapmak için yatırımlarına hız kazandırmıştır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.