Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Yılpa Pano Fiber Lazer kesim Makinesi Kurulumu

Yılpa Pano Mekotek Fiber Lazer Kurulumu

Öncelik Yılpa Pano firmasına Mekotek Makine Aş üretimi olan FLO 1530 1000 watt lazer kesim makinesini tercih ettikleri için teşekkür eder ve hayırlı olmasını dileriz.

Yılpa Pano : Sektöründe öncü bir firma olup bir çok kurumsal firmanın elektrik pano imalatını yapmaktadır.  Pano imalatında genellikle 0.8 mm ile 2 mm lazer sac kesim ve büküm yaparak sac pano imalatı yapılmaktadır.

Pano imalatı yapan firmalar geleneksel yöntemleri kullananlar kalıp pres ile kesim, giyotine metal kesim, makas yada punch makineleri ile yapmaktadır. Son zamanlarda punch makinelerinin yeni kesim uç ve kalıp ihtiyaçları, bileme ihtiyaçlarının fazla ve maliyetli olmasından dolayı fiber lazer kesim makinelerine olan ilgisi artmıştır. Mekotek Fiber Lazer Kesim makinesi ile çok daha kolay ve ekonomik imalat yapabilirsiniz. Lazer sac kesim fiyatları hızla düşmektedir. Hatta Mekotek lazer ile 1.5 mm paslanmaz yada siyah saç kesiminde  kimyasal kurutucu ile kurutulmuş  15 bar hava ile kesim yapabilirsiniz. Böylece lazer sac kesim fiyatları çok daha ekonomik olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.