Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Fiber Kesim Kafası

Odaklama Lens Çapı. 25.4-42mm Fiber Lazer 1064nm için 1 Adet Kuvars Sigortalı Silika

Fiber lazer sistemde kollimasyon mercekleri ve odak mercekleri uygulanır. Her iki merceğin substratları da Silika ile kaynaşmıştır. Her iki lens de her iki tarafta AR kaplama ile kaplanmıştır. Küresel sapmaları en aza indirmek için, müşterilerimize genellikle çift elemanlı küresel lens montaj tasarımını kullanmalarını tavsiye ederiz. Müşterilerimize en yüksek kalitede lensler sunmak için kaliteyi mükemmel optik fabrikasyon ve lider kenar kaplama teknolojisi ile kesinlikle kontrol ediyoruz.Bu lensler lazer kesim, lazer kaynağı, lazer kaplama sistemleri vb.

Standart Yüksek Verimli Düşük Kayıplı Yansıma Önleme

Her İki Yüze Uygulanan İnce Film Kaplama

Uzun ömür Toplam Emilim <30PPM, İletim:>% 99,8

Her pencere ayrı ayrı paketlenir.

Özellikler

Mateial: Yüksek Saflıkta Erimiş Silika

Çap: 25,4 28 38,1 42 50 mm

Odak Uzaklığı: 75 80100125150200 mm

Uygulama: Raytools

Şekil: Düzlem-Dışbükey

Kullanım Alanları

Lazer Kesim Kafası: Fiber lazerlerde lazer ışını diodlar dan çıktıktan sonra Fiber optik kablo ile lazer kesim kafasına taşınır. Kafaya ulaşan ışın kafa içerisinde olan lensler ile odaklanır ve kafanın çıkış noktasında bulunan nozzle dan malzeme yüzeyine ulaşır.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.