Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Fiber Lazer Kesim Makinesi Fiyat

Fiber Lazer Kesim Makinesi Fiyatları

Fiber Lazer Kesim Makinesi Fiyat çok değişkenlik göstermekte. Metal lazer kesim makinaları imalatında kullanılan parça ve komponentler farklılık göstermektedir. Bundan dolayı fiber lazer kesim makinası fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Yeni nesil fiber lazer kesim makinası 1 kw bir cihaz. Aşağıdaki konfigürasyon  ile birlikte yaklaşık fiyatlar alabilirsiniz.

FLO 1530 1000 watt
Raycus Rezonatör
Raytools Head & Weihong Auto Facus Head
Yaskawa & Delta Servo Motor ve Servolar
Cypcut & Mpower Kontroller
1500×3000 mm çalışma alanı
Tek tabla ve Açık sistem

Liste Fiyat : 49.000 USD + KDV


FLC 1530 2000 watt
Raycus Rezonatör
Raytools Head & Weihong Auto Facus Head
Yaskawa & Delta Servo Motor ve Servolar
Cypcut & Mpower Kontroller
1500×3000 mm çalışma alanı
Çift tabla ve kapalı sistem

Liste Fiyat : 95.000 USD + KDV


Ayrıca 2. el Karbondioksit metal lazer kesim makinesi fiyatları yeni versiyon fiber lazer kesim makinesi fiyatlarından çok daha yüksektir. Bu nedenden dolayı piyasada oldukça fazla 2. el co2 metal lazer kesim makinası vardır. Co2 Lazer kesim makinelerini işletme maliyeti oldukça fazladır. Lazer ömürleri fiber lazere oranla çok düşüktür.  Hızla co2 lazerlerin yerini fiber lazerler almaktadır. Mekotek Makina Aş olarak ürettiğimiz Mekotek Lazer FLO ve FLC modelleri ile çok daha ekonomik ve çok daha performanslı metal lazer makinesi fiyatları avantajını siz değerli müşterilerimize sağlamıştır.

Mekotek Lazer firması üretim kapasitesi ve yetenekleri ile çin malı fiber lazer kesim makinelerinden çok daha ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca yedek parça ve servis garantisi ile kesintisiz üretim garantisi vermekteyiz.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.