Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Metal Lazer Kesim

Metal Lazer Kesim

Bir çok sektörler metal lazer kesim yaparak yada fason metal lazer kesim yapan firmalara bu işlerini yaptırarak üretim yapmaktadır. Özellikle ağır sanayi, makine imalatçıları, beyaz eşya üreticileri, otomotiv üreticileri, aydınlatma üreticileri, asansör imalatçıları, Reklam tabela kutu harf üreticileri,  savunma sanayi, mobilya üreticileri, endüstriyel mutfak imalatçıları, market raf üreticileri, el ve ev aletleri üreticileri ve sayısız sektör fiber lazer ile metal lazer kesim yapmaktalar.

Yeni trend olan metal lazer kesim duvar aksesuarları imalatı yapılmakta, metal lazer kesim saat, metal lazer kesim dünya haritası, metal lazer kesim tablo, değişik metal lazer kesim modelleri üretilip internet üzerinden hızla satışı yapılmaktadır. Bu işlemi yapacak arkadaşların. FLO 1530 model mekotek lazer makinemizi incelemesini rica ederim

metal cnc kesim,
metal kesen lazer,
metal kesim,
metal kesim lazer,
metal lazer,
metal lazer kesim,
metal lazer kesim fiyatları,
metal lazer kesim makinası,
metal lazer kesim makinası fiyatları,

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.