Hakkımızda

FİBER LAZER TEKNOLOJİSİ

Mekotek Makine San.ve Tic.A.Ş. 2018 yılında kurulmuş bir firmadır. 15 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Yang Makine kuruluşudur. Yang makine olarak sektörde yüzlerce makine satış ve servis yapmış, faaliyeti halen devam etmektedir. Mekotek Lazer üretimi Metal Fiber Lazer Kesim Makineleri üreten bir firmadır. Çok kısa sürede birçok bölgede Fiber Lazer Kesim Makineleri satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Mekotek hızla üretim kapasitesini ve satış adetini artırmaktadır. Bölgesel bayilikler ile satış ve servis ağını artırmaktadır.

Mekotek Lazer Arge ve Üretim çok tecrübeli mühendisler ile yerli üretim Fiber Lazer Kesim Makinası üretmektedir.

Üretim kapasitesini ve servis ağını sürekli büyüten Mekotek Makine, Silivri – İstanbul adresinde bulunan 5000 m² kapalı alana sahip fabrikası ile başladığı üretim ağına, 2022’de Ankara fabrikasını da ekleyerek kapasitesini 12000 m²’ye çıkarmıştır.

Başkent Organize Sanayi Sitesi No:80 Malıköy Sincan – ANKARA adresinde yer alan 7000 m² kapalı alana sahip fabrikamız ile sizlere daha hızlı servis ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Mekotek Makine farklı tiplerde yüksek kaliteli Lazer Kesim Makineleri üreterek makinelere yenilikler getirmiştir. Üretim ekibimizde sürekli araştıran ve son derece deneyimli çalışanlar mevcuttur. Genişleyen bilim ve teknolojiyi takiben müşteri açısından verimlilik üretimlerimizin temel özelliği olarak yansır. Satış sonrası hizmetler ve yedek parça ekleri sorumluluklarımızın kalıcı unsurlarıdır. Misyonumuz, deneyimimizi ve müşteri taleplerini verimli bir şekilde birleştiren bir çerçeve sunmaktır.

Lazer kesim teknolojisi, hızlı ve yüksek kesme kalitesi ile karakterizedir. Temiz ve verimli işleme, güvenli ve uygun koşullar ile çok sayıda kesme malzemesini kapsayan ürünlerimizde gözle görülür avantajlar elde edilmektedir.