Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Hakkımızda

MEKOTEK LAZER HAKKINDA

Mekotek Makine San Tic Aş 2018 yılında kurulmuş bir firmadır. 15 yıldır  Türkiye’de faaliyet gösteren Yang Makine kuruluşudur. Yang makine olarak sektörde yüzlerce makine satışı ve servis yapmış ve faaliyeti halen devam etmektedir. Mekotek Lazer olarak an üretimi Metal Fiber Lazer Kesim Makineleri üreten bir firmadır. Çok kısa sürede  birçok bölgede Fiber Lazer Kesim Makineleri satış ve servis vermekteyiz. Hızla üretim kapasitesini ve satış adetini artırmaktadır. Bölgesel bayilikler ile satış ve servis ağını artırmaktadır.

Mekotek Lazer Arge ve Üretim çok tecrübeli mühendisler ile yerli üretim Fiber Lazer Kesim Makinası üretmektedir.

Üretim kapasitesini ve servis ağını sürekli büyüten Mekotek Makine, Silivri – İstanbul adresinde bulunan 5000 m² kapalı alana sahip fabrikası ile başladığı üretim ağına, 2022’de Ankara fabrikasını da ekleyerek kapasitesini 12000 m²’ye çıkarmıştır.

Başkent Organize Sanayi Sitesi No:80 Malıköy Sincan – ANKARA adresinde yer alan 7000 m² kapalı alana sahip fabrikamız ile sizlere daha hızlı servis ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Hakkımızda

Mekotek Makina San. ve Tic. A.Ş. farklı tiplerde yüksek kaliteli Lazer Kesim Makineleri üreterek makinelere yenilikler getirmiştir. Üretim ekibimizde sürekli araştıran ve son derece deneyimli çalışanlar mevcuttur. Genişleyen bilim ve teknolojiyi takiben müşteri açısından verimlilik üretimlerimizin temel özelliği olarak yansır. Satış sonrası hizmetler ve yedek parça ekleri sorumluluklarımızın kalıcı unsurlarıdır. Misyonumuz, deneyimimizi ve müşteri taleplerini verimli bir şekilde birleştiren bir çerçeve sunmaktır.

Teknoloji

Lazer kesim teknolojisi, hızlı ve yüksek kesme kalitesi ile karakterizedir. Temiz ve verimli işleme, güvenli ve uygun koşullar ile çok sayıda kesme malzemesini kapsayan ürünlerimizde gözle görülür avantajlar elde edilmektedir.

About Us

Mekotek Inc. has introduced innovations in machinery by providing different types of high-quality Laser Cutting Machines in favor of continuously researching and developments of the highly experienced team as they have achieved many scores in production. Following up the expanding science and technology, efficiency from all aspects of customer meaning reflects as the main characteristics of our productions. After-sales services and spare part supplement are permanent elements of our responsibilities. Our mission is to provide a framework to bridge our experience and the customer demands efficiently.

Technology

Laser cutting technology is characterized by fast cutting speed and high cutting quality. Moreover; Clean and efficient machining, Safe and Pollution-free conditions among covering numerous varieties of cutting materials are of obvious advantages have being met in our products.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.