Selimpaşa Mah. 6059 Sokak No:11 Ortaköy – Silivri / İSTANBUL

Sektörler

31 Mayıs 2020

Fiber Lazer Kesim Makinası

Fiber Lazer Kesim

 

En ucuz fiber lazer kesim ve en performanslı metal lazer kesim makinesine ulaşmak ve müşterilerinize en iyi kaliteyi sunmak için Fiber Lazer kesim makinalarımız hakkında bilgi alın. Fiber Lazer Kesim makina üretim fabrikamız sizlere en iyi hizmeti vermek için her geçen gün hızla gelişen dünya teknolojisine ayak uydurmak ve en iyi teknolojiyi sizlere sunmaktadır. Fiber Lazer kesim makinalarımız ikiye ayrılmakta olup, FLO 1530 Açık tip tek tabla fiber lazer kesim makinası ve FLC 1530 Model kapalı tip fiber lazer makinası siz değerli müşterilerimize endüstriyel üretim amaçlı üretilmiş bir lazer kesim makineleridir.

 

Fiber Lazer Kesim makinalarımız doğa dostu ve verimliliği yüksek olan fiber, güvenilirliği ve esnekliği kanıtlanmış lazer teknolojisi ile üretilmiştir.  Fiber lazer kesim makinelerimiz sizlere kesilebilecek malzemeler için geniş bir yelpaze sunar. Fiber lazer kesim makinalarımız düşük enerji verimliliği sunmaktadır. FLO 1530 Açık tip tek tabla fiber lazer kesim makinası ve FLC 1530 Model kapalı tip fiber lazer makinası firmamız mühendisleri ve teknoloji uzmanlarımız tarafından en iyi görünüm ve en iyi modüler tasarım olarak hazırlanmıştır. Fiber lazer kesim makinalarımız yüksek hızlarda kesim yapabilme özelliğine sahiptir. Ürettiğimiz makinalarımız sizlere her türlü malzeme cinsinde yüksek kesim kabiliyeti sunmaktadır.

Genel , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SWITCH THE LANGUAGE
Mekotek Makina Sanayi AŞ

Mekotek Lazer 2018 yılında sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Yang Makine yan kuruluşu olarak kurulmuş bir firmadır. Ana ürün olarak metal fiber lazer kesim makinesi üretimi yapmaktadır. CNC Router, Robat Slider ve Dik CNC işleme makineleri imalatı yapmaktadır. Çok kısa sürede yüksek üretim kapasitesine ve referanslara sahiptir.